Profil

Ing. Jiří Samec *1984 Praha

Jsem pokračovatelem rodinného cechu projektantů vytápění. Po studiu na gymnáziu jsem nastoupil na Strojní fakultu ČVUT v Praze, kde jsem úspěšně ukončil studium v roce 2010 v oboru Energetické stroje a zařízení, kde jsem se zaměřil na chladicí systémy a kompresory. Během studia jsem se aktivně věnoval projektování vytápění a na škole k tomu doplnil obor chlazení, zejména pak problematiku funkce kompresorů v chladicích i otopných systémech.

Po studiu jsem nastoupil jako projektant ve společnosti M-tech s.r.o., která se zaměřuje na projektování a instalaci systémů klimatizace, větrání a tepelných čerpadel značky Mitsubishi Electric.

V druhé polovině roku 2011 jsem využil zajímavé příležitosti a odešel do společnosti Conteg s.r.o., která je českým výrobcem komponent pro datová centra, kde jsem nastoupil do nově vznikajícího oddělení chlazení na pozici technického specialisty. Věnoval jsem se návrhu chladicích systémů pro datová centra, dohledu nad realizacemi a prvním funkčním spouštěním. Později jsem byl jako spoluautor u zrodu první chladicí jednotky pro datová centra vyráběné v České republice českým výrobcem, která je dnes vyvážena do celé Evropy, Ruska a na Blízký východ.

Od druhé poloviny roku 2014 jsem se stal OSVČ a jako autorizovaný technik na volné noze se věnuji projektování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.